Jo Lemaire
- Details
- Gepubliceerd: vrijdag 15 november 2013 13:41
- Hits: 1746
My sentimental journey
Met twee vrienden-muzikanten kruipt Jo in de huid van een “romancière”, en gaat op ontdekking naar de finesses van het gemeenschappelijk, Europees cultureel erfgoed.
Portugese Fado, Duits cabaret, Ierse folk of Nederlandse kleinkunst: Jo neemt de boemeltrein doorheen Europa en komt met een intrigerende verzameling passionele songs, deels uit het collectief geheugen, terug.Ze verdiept zich in de mooiste, aangrijpendste songs aller tijden en toont zo een nog onbekende kant van haar persoonlijkheid.
Geboorte, liefde in het algemeen, trouw/ontrouw, sterven/afscheid of de natuur. Het wordt wel érgens bezongen.
Emotie als erfenis, liefde als leidraad, de kracht van eenvoud, breekbaar, fragiel, puur en onvermengd ... Jo Lemaire, intiem als nooit tevoren.
Je kunt ze hemels horen fluisteren in alle talen : “Ich bin ein Europäer”.
Het repertoire uit de vele Europese gewesten is vermengd met Jo’s mooiste, eigen composities en nieuwe, bijzondere, tot nu toe onuitgegeven songs.
De afwezigen hebben méér dan ongelijk!
Met: Jo Lemaire: zang
Peter Verbraken: basgitaar, gitaren, etc.
Frank De Bruyne: synthesizer , sax(en), fluit(en), e.a. blaasinstrumenten
KAARTEN EVENEENS VERKRIJGBAAR AAN DE INKOM OP 14 DECEMBER VANAF 19.00 UUR
Verkooppunten:
- Balie gemeentenhuis Bonheiden
- Balie gemeentehuis Duffel
- Sanitair De Coninck: Veemarkt 68, Mechelen
- Liersepoort: Liersesteenweg 278, Mechelen
- Carrefour Market Mechelen, Eikenstraat 80
- JUMA, Kruisbaan 125, Mechelen
- Verzekeringen Van Dessel: Begijnenweide 3, Mechelen
Mogelijkheid tot aankoop van een receptiekaart:
De receptiekaart geeft toegang tot de receptie voor het optreden met verzorgde hapjes en drankje.